Nasza przygoda zaczęła się

PARĘ LAT TEMU

//tomihouse.dkonto.pl/wp-content/uploads/2021/08/o_nas_Tomi_House_hodowla_psow_szkolenia_Radzymin.jpg

Nasza przygoda z hodowlą zaczęła się od jednego upragnionego, psiaka.

Jeszcze wtedy nie znaliśmy tak rasy jak w tym momencie szukaliśmy pieska do kochania do domu nie braliśmy pod uwagę hodowli.

Kupiliśmy pieska CHICO który nie spełnia wymagań hodowlanych ale bardzo go kochamy i jemu zawdzięczamy założenie hodowli.

Po krótkim czasie doszliśmy do wniosku że jest to cudowna rasa bardzo spokojna w domu, lecz nie lubi samotności……… i tak w naszym domu pojawiła się pełnowartościowa, spełniająca warunki hodowlane suczka Leyla.

Wraz z Leylą zaczęły się pierwsze wystawy i chęć sprawdzenia się. Stało się to dla nas hobby i super pomysł na spędzanie wolnego czasu. Chcąc znaleźć partnera dla Leyli znaleźliśmy pięknego kandydata…. I tak jest z nami Focus.

Na wystawy jeździliśmy z dwójką i oboje miło nas zaskakiwali osiągnięciami – co nie zawsze było proste. Zmotywowało nas to do założenia hodowli a wraz z tą decyzją pojawiała się w naszym domu suczka hodowlana – Kama. Ten czas z naszymi SKARBAMI spowodował że już nie wyobrażamy sobie życia codziennego bez nich.

Oczywiście Nasza hodowla cały czas się powiększa :-)również o inne rasy. Mamy już cane corso i białego owczarka szwajcarskiego.  A miłość i chęć pracy ze zwierzętami spowodowała że rozszerzyliśmy również hodowlę o inne usługi tj. szkolenia czy hotel dla psów oraz internetowy sklep z karmą tylko wysokiej jakości dla psów i kotów.

//tomihouse.dkonto.pl/wp-content/uploads/2021/08/tomi_house_hodowla_o_nas.jpg
//tomihouse.dkonto.pl/wp-content/uploads/2021/08/owczarek_szwajcarski_tomi_house_o_nas-1.jpg

Zapraszamy na www.food4pupil.pl znajdziecie tam karmy które śmiało możemy Wam polecić. Z czasem hobby stało się dla mnie również pracą ukończyłam Zawodowy kurs tresera psów, zoopsychologa i hycla. Zaczęłam pracować z innymi psami nie tylko tymi w domu, co nie ukrywam sprawia mi ogromną satysfakcję.

Dużo osób znających Nas i naszą pasje zaczęło pytać o hotel dla psów, i tak zrodził się pomysł. Troszkę pracy i zbudowaliśmy im cudowne miejsce gdzie naszym zdaniem czują się jak w domu. Psy które u Nas zostają, żyją z Nami i spędzają czas z Naszymi zwierzętami. Nie są trzymane w klatkach ani kojcach co sprawia Nam ogromną radość.

Nasza przygoda ze zwierzętami i życie z nimi ciągle trwa i się rozwija. Są czasami trudne momenty, nie jest to tylko pasmo sukcesów ale bywają również porażki. Zapraszamy do śledzenia Naszego bloga jak również mediów społecznościowych tam na bieżąco możecie śledzić co u Nas 🙂